chipboard i papërshkueshëm nga uji - Trade China Weifang Joy Sea

chipboard i papërshkueshëm nga uji

Përshkrim i shkurtër:

bordi grimcë është përdorur gjerësisht për mobilje dhe dekorimin e brendshëm. Me veti të mira, të tilla si, fabricability lehtë, forca të lartë lakimi, vidhos mbajtjen aftësi të fortë, rezistent ndaj nxehtësisë, anti-statike, gjatë të qëndrueshme dhe nuk ka efekt sezonal.


Detail Product

Produkt Tags

Emri i produktit Chipboard i papërshkueshëm nga uji -Plain chipboard, Melamine Përballë apo rimeso ballafaquar chipboard
madhësi 1220mm * 2440mm (4'x8 ') ose madhësi të përshtatur.
Trashësia 9-44mm
Toleranca Trashësia <+ - 0.2mm
Face / Back plain, letër Melamine ose i jap një lustër
Melamine Letër Color 1.Wood Grain Ngjyra
të tilla si: panje, Sapele, pisha, hirit, mollë, ahu, qershi, dru tik, arre, wenge, lisi, sandale, etj 
2.Solid Ngjyra
të tilla si: të bardhë, gri, blu, jeshile, e zezë , e kuqe, portokalli, rozë, të verdhë, etj
3.Flower, magic, etc.Together more than 2000 colors(We can match the color according to your sample or photo.)
rimeso Species thupër, sofër, ash, Sapele, arre, tik, lisi, panje, ahu, qershi, u rrit e kuqe, etj.
rimeso Grade A, AA ose AAA
Duke u përballur Lloji Single-Përballë, Double-Përballë
Trajtim sipërfaqësor Matt, stampoj, Texture, Wood Embossing, shkëlqim, etj
Material Core Poplar, pemë frutash, pishe ose patate të skuqura druri të përziera
zam MR, WBP, Melamine Glue
Gradë Në klasë të parë
densitet 680 ~ 730kg / m3 
lagështi Përmbajtja 5% -10%
Standardet formal emetimeve E0 / E1 / E2
Përdorimi & Performance bordi grimcë është përdorur gjerësisht për mobilje dhe dekorimin e brendshëm. Me veti të mira, të tilla si, fabricability lehtë, forca të lartë lakimi, vidhos mbajtjen aftësi të fortë, rezistent ndaj nxehtësisë, anti-statike, gjatë të qëndrueshme dhe nuk ka efekt sezonal.
paketim Standard Export paletë Packaging - Faster dhe më të sigurt për të ngarkuar atë poshtë, me kosto më pak akuza të punës, por më pak sasia në të njëjtën kohë.
Loose Packaging - A mund të ngarkuar më shumë sasi në të njëjtën dërgesë, por të kushtojë më shumë akuza të punës për të ngarkuar atë.
Furnizimi Aftësia 20000 metra kub / muaj
Kushtet e pagesës 30% T / depozitë T para prodhimin dhe bilancin kunder kopje të B / LL / C.
Koha e dërgimit Brenda 15 ditëve pas pranimit të depozitave ose L origjinale / C, në shikim
vërtetim ISO9001: 2000, CE, Carb, FSC, P2

përdorim

aplikuar gjerësisht në mobilje. kabinete kuzhinë, tavolinë zyre, mbulesave panel, vendos ngrënie, dera brenda.

1. Marrja Mobilje

Mobilje që kushton më shumë mund të përdorin një shumëllojshmëri të fiberboard dhe drurit natyror milled. E njëjta vështrim mund të realizohet me bordin bazë grimcë dhe disa kompanive kryesore e mobiljeve kanë pasur të mëdha 

sukses duke e përdorur atë si material kryesor.

2. Kabineti 

Zgjidhja më e mirë është që të përdorin raste bordi grimcë dhe fytyrat e drurit të vërtetë. Kjo krijon një kabinet mjaft të lira dhe e bën bordi grimcë një produkt popullor në industrinë e.

3. thekse shtëpi 

Vendi më i popullarizuar për thekse janë rreth dritareve, dyerve, dysheme dhe tavan në formën e trim dhe i derdhur. Këto materiale janë bërë më të lirë kur ata janë krijuar nga bordi grimcë. bordi grimcë është 

lehtë për të instaluar dhe edhe më e lehtë për të pikturuar. 

4. Flooring

bordi grimcë normalisht nuk përdoret si një dysheme kryesore, por është përdorur shpesh për të mbuluar kate drurë që janë tashmë të pranishme në një shtëpi. 

tipar

1) High Bending forcë

2) koeficient zgjerim i vogël linear 

3) mbajtja e fortë thonjsh 

4) prova lagështi dhe punë e lehtë

5) ndërtimi i shtrënguar dhe forca të lartë 

6) No ratten ose shkatërrim

7) emision ulët formal

Të shërbimit tonë
hetim 1.Your në lidhje me produktin tonë dhe të çmimeve do të jetë përgjigjur brenda 24hours.
2. mostër të lirë janë në dispozicion.
3. Stafi i trajnuar mirë dhe me përvojë janë të përgjigjem të gjitha pyetje tuaja në gjuhën angleze të kursit. 

4. Sistemi i detajuar të kontrollit të cilësisë.

5. Bëni certifikatë doganore, sipas kërkesës së klientit.

6. Sigurimi trendet e industrisë produkt për të lira, të rekomandojë produkte dhe zgjidhje në bazë të situatës aktuale të klientëve.

7.Provide materiale publicitet falas për shtypjen trademark klientëve dhe promovimin.
8 .. Marrëdhënia juaj të biznesit me ne do të jenë konfidenciale për ndonjë palë e tretë.
9. mirë pas shitjes shërbimi ofrohet, ju lutemi të kthehet në qoftë se ju shkoni pyetje.

10. Ne ofrojmë shërbime falas në Kinë për konsumatorët afatgjata, të tilla si hotele prenotim, udhëzon, ndihmën e blerjes, duke kontrolluar informacionin e kompanive të tjera, dhe në kërkim të shitësit të cilësisë të produkteve të tjera.

FAQ
Q1: A ka kompania juaj është një fabrikë apo kompani tregtare?
A1: Ne jemi fabrikë profesional, mund të ofrojnë produkt për ju me cilësi të qëndrueshme gjatë gjithë kohës.

Q2: Çfarë është termi pagesa?
A2: 30% e depozitave T / T në fillim, 70% të paguajnë bilancin para se të dërgesës. 100% pagesa e plotë në fillim për qëllim mostër.

Q3: Cilat janë metodat tuaja pagesës?
Q4: Ne pranojmë T / T, Alipay, L / C, PayPal me kartë krediti

Q4: Sa për koston e transportit detar?
A4: Ju lutem na këshilla adresën ose destinacioni juaj portit, ne do të zgjedhin rrugën më të mirë për transportin. Dhe ju them të buxhetit në bazë të sasisë.

Q5: Çfarë është moq?
A5: moq ynë është 1 kaci. No MOQ për qëllim mostër.

Ndonjë pyetje ju lutem mesazh ose thërrisni mua. Është kënaqësi për mua për të punuar me ju.

na kontaktoni: Telefon: 0086-536-5605673; mail: joyseawf@126.com; Telefoni: 0.086-13395366556 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !