Rimeso MDF - China Weifang Joy Sea Trade

rimeso MDF

Përshkrim i shkurtër:

MDF është përdorur kryesisht për industrinë e mobiljeve, industria dyer, bordet skaj, architraves, materiale paketë, etj


Detail Product

Produkt Tags

përdorim

Kuzhina Mobilje, Mobilje dhoma gjumi, Living Room Furniture, Studimi Room Furniture, Wall dekoratë 

bazës materiale

Me cilësi të lartë MDF (Density Middle Fiber Board) dy anë me të lartë  letre Melamine cilësisë

MDF Dendësia

760 KG / m³

Trajtim sipërfaqësor 

fletë PVC + akrilik

madhësi 

1220 * 2440 * 18mm (9/15/25)

Trashësia e akrilik

1 mm 

tipar

Super Gloss si një pasqyrë

 

Mjedisit-Friendly

 

Shkëlqim, ngjyra të freskëta, pa probleme Enough

 

Lehtë për të pastruar dhe të qëndrueshme

 

Scratch Resistant dhe korrozionit Resistant

 

Anti-bakter, acid dhe alkali Resistant

 

MDF është përdorur kryesisht për industrinë e mobiljeve, industria dyer, bordet skaj, architraves, materiale paketë, etj

Të shërbimit tonë

1.Your hetim në lidhje me produktin tonë dhe të çmimeve do të jetë përgjigjur brenda 24hours.

2. mostër të lirë janë në dispozicion.

3. Stafi i trajnuar mirë dhe me përvojë janë të përgjigjem të gjitha pyetje tuaja në gjuhën angleze të kursit.

4.Detailed sistemit të kontrollit të cilësisë.

5. Bëni certifikatë doganore, sipas kërkesës së klientit.

tendencat e industrisë 6.Provide produkt për të lira, të rekomandojë produkte dhe zgjidhje në bazë të situatës aktuale të klientëve.

7. Sigurimi i materialeve pa publicitare për shtypjen markën konsumatorëve dhe promovimin.

8 .. Marrëdhënia juaj të biznesit me ne do të jenë konfidenciale për ndonjë palë e tretë.

9. mirë pas shitjes shërbimi ofrohet, ju lutemi të kthehet në qoftë se ju shkoni pyetje.

10.We ofrojnë shërbime falas në Kinë për konsumatorët afatgjata, të tilla si hotele prenotim, udhëzon, ndihmë blerje, duke kontrolluar informacionin e kompanive të tjera, dhe duke kërkuar për shitësit e cilësisë së produkteve të tjera

FAQ
1, Çfarë është moq juaj?
Moq ynë është zakonisht enë 20ft ose enë 40ft

2, Çfarë është koha juaj e ofrimit?
Kohën e dorëzimit është zakonisht brenda 15days pas marrë depozitën tuaj.

3, design Customer dhe logo është në dispozicion?
Po, dizajn të konsumatorëve dhe logo është i mirëpritur dhe në dispozicion.

4, Cilat janë produktet tuaja kryesore?
Produktet tona kryesore janë kompensatë Pishave / Pisha LVL / Melamine Boards me materiale bazë E0, E1, E2 / MDF / Particle Board / blockboards / HPL Kolegjet Plastifikuar / Kolegjet jap një lustër me dërrasa me shkëlqim të lartë Kolegjet akrilik / Boards papërshkueshëm nga uji / anti-zjarr / rrëshirë poliestër bordet përball / letër veshi bordet dhe kështu me radhë.

5, A mostrat janë në dispozicion?
Po, mostra është i lirë dhe të ngarkuar mallrave do të mblidhen në anën tuaj. Dhe pasi që është konfirmuar, kjo ngarkues mund të hiqet nga të gjithë pagesa.

 na kontaktoni: Telefon: 0086-536-5605673; mail: joyseawf@126.com; Telefoni: 0.086-13395366556 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !