Slotted chipboard - China Weifang Joy Sea Trade

slotted chipboard

Përshkrim i shkurtër:

bordi grimcë është përdorur gjerësisht për mobilje dhe dekorimin e brendshëm. Me veti të mira, të tilla si, fabricability lehtë, forca të lartë lakimi, vidhos mbajtjen aftësi të fortë, rezistent ndaj nxehtësisë, anti-statike, gjatë të qëndrueshme dhe nuk ka efekt sezonal.


Detail Product

Produkt Tags

Emri i produktit chipboard Plain, Melamine Përballë apo rimeso Përballë Chipboard Me Groove
madhësi 1220mm * 2440mm (4'x8 ') ose madhësi të përshtatur.
Trashësia 9-44mm
Toleranca Trashësia <+ - 0.2mm
Face / Back plain, letër Melamine ose i jap një lustër
Melamine Letër Color 1.Wood Grain Ngjyra
të tilla si: panje, Sapele, pisha, hirit, mollë, ahu, qershi, dru tik, arre, wenge, lisi, sandale, etj 
2.Solid Ngjyra
të tilla si: të bardhë, gri, blu, jeshile, e zezë , e kuqe, portokalli, rozë, të verdhë, etj
3.Flower, magic, etc.Together more than 2000 colors(We can match the color according to your sample or photo.)
rimeso Species thupër, sofër, ash, Sapele, arre, tik, lisi, panje, ahu, qershi, u rrit e kuqe, etj.
rimeso Grade A, AA ose AAA
Duke u përballur Lloji Single-Përballë, Double-Përballë
Trajtim sipërfaqësor Matt, stampoj, Texture, Wood Embossing, shkëlqim, etj
Material Core Poplar, pemë frutash, pishe ose patate të skuqura druri të përziera
zam MR, WBP, Melamine Glue
Gradë Në klasë të parë
densitet 680 ~ 730kg / m3 
lagështi Përmbajtja 5% -10%
Standardet formal emetimeve E0 / E1 / E2
Largësia Groove: 65mm, 75mm, 90mm, 100mm, 140mm, 150mm, 190mm, 200mm, 280mm, 300mm, ose me kërkesën tuaj
Groove No. 7 ~ 21 brazda ose me një ose dy grooves gjysmë në anën në kërkesën tuaj
Drejtimi Groove 1220mm drejtim ose 2440mm drejtim
 
Inserts
 
Aliazh alumini T-bar (0,5 ~ trashësi 1 mm)
Përdorimi & Performance bordi grimcë është përdorur gjerësisht për mobilje dhe dekorimin e brendshëm. Me veti të mira, të tilla si, fabricability lehtë, forca të lartë lakimi, vidhos mbajtjen aftësi të fortë, rezistent ndaj nxehtësisë, anti-statike, gjatë të qëndrueshme dhe nuk ka efekt sezonal.
paketim Standard Export paletë Packaging - Faster dhe më të sigurt për të ngarkuar atë poshtë, me kosto më pak akuza të punës, por më pak sasia në të njëjtën kohë.

 na kontaktoni: Telefon: 0086-536-5605673; mail: joyseawf@126.com; Telefoni: 0.086-13395366556 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !