Melamine Përballë chipboard - China Weifang Joy Sea Trade

Melamine Përballë Chipboard

Përshkrim i shkurtër:

bordi grimcë është përdorur gjerësisht për mobilje dhe dekorimin e brendshëm. Me veti të mira, të tilla si, fabricability lehtë, forca të lartë lakimi, vidhos mbajtjen aftësi të fortë, rezistent ndaj nxehtësisë, anti-statike, gjatë të qëndrueshme dhe nuk ka efekt sezonal.


Detail Product

Produkt Tags

Emri i produktit Melamine Përballë Chipboard
madhësi 1220mm * 2440mm (4'x8 ') ose madhësi të përshtatur.
Trashësia 9-44mm.
Toleranca Trashësia <+ - 0.2mm
Face / Back Melamine Paper
Melamine Letër Color 1.Wood Grain Ngjyra
të tilla si: panje, Sapele, pisha, hirit, mollë, ahu, qershi, dru tik, arre, wenge, lisi, sandale, etj 
2.Solid Ngjyra
të tilla si: të bardhë, gri, blu, jeshile, e zezë , e kuqe, portokalli, rozë, të verdhë, etj
3.Flower, magic, etc.Together more than 2000 colors(We can match the color according to your sample or photo.)
Duke u përballur Lloji Single-Përballë, Double-Përballë
Trajtim sipërfaqësor Matt, stampoj, Texture, Wood Embossing, shkëlqim, etj
Material Core Poplar, pemë frutash, pishe ose patate të skuqura druri të përziera
zam MR, WBP, Melamine Glue
Gradë Në klasë të parë
densitet 680 ~ 730kg / m3 
lagështi Përmbajtja 5% -10%
Standardet formal emetimeve E0 / E1 / E2
Përdorimi & Performance bordi grimcë është përdorur gjerësisht për mobilje dhe dekorimin e brendshëm. Me veti të mira, të tilla si, fabricability lehtë, forca të lartë lakimi, vidhos mbajtjen aftësi të fortë, rezistent ndaj nxehtësisë, anti-statike, gjatë të qëndrueshme dhe nuk ka efekt sezonal.
paketim Standard Export paletë Packaging - Faster dhe më të sigurt për të ngarkuar atë poshtë, me kosto më pak akuza të punës, por më pak sasia në të njëjtën kohë.
Loose Packaging - A mund të ngarkuar më shumë sasi në të njëjtën dërgesë, por të kushtojë më shumë akuza të punës për të ngarkuar atë.
Furnizimi Aftësia 20000 metra kub / muaj
Kushtet e pagesës 30% T / depozitë T para prodhimin dhe bilancin kunder kopje të B / LL / C.
Koha e dërgimit Brenda 15 ditëve pas pranimit të depozitave ose L origjinale / C, në shikim. urdhrat urgjente që të negociohet
vërtetim ISO9001: 2000, CE, Carb, FSC, P2

 na kontaktoni: Telefon: 0086-536-5605673; mail: joyseawf@126.com; Telefoni: 0.086-13395366556 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !