HPL / High presion fletë laminat - China Weifang Joy Sea Trade

HPL / High presion fletë laminat

Përshkrim i shkurtër:

.Import letër me ngjyra dhe 100% rrëshirë fenolike e fletë laminat me presion të lartë gjithmonë do të ju shërbejë produkte me cilësi të lartë.


Detail Product

Produkt Tags

Produkt HPL / High presion fletë laminat
material rrëshirë phenolic + letër kraft
madhësi 1220mm * 1830mm (4 '* 6')
1220mm * 2440mm (4 '* 8') - normal madhësi
1220mm * 3050mm (4 '* 10')
1220mm * 3660mm (4 '* 12')
1525mm * 1830mm (5 '* 6 ')
1525mm * 3050mm (5' * 10 ')
1525mm * 3660mm (5' * 12 ')
1350mm * 1830mm (4.5' * 6 ')
1830mm * 1830mm (6' * 6 ')
1830mm * 2440mm (6' * 8 ')
1830mm*3660mm(6′*12′)1300mm*2800mm1300mm*3050mmOther Sizes is also available base on customed requirement.
Trashësia 0.5mm-25mm
Ngjyrë dru ngjyrë kokërr. ngjyra të forta.
fancy.color
ngjyra metalike.
ngjyra natyrale.
marble &stone color.together more than 2000 colors.
or customized color, if you need special color, please contact us.
Sipërfaqe Treatment Matt, stampoj, Texture, Wood Embossing, shkëlqim, etj
 Aplikacion  HPL janë materiale dekoratë me cilësi të lartë, të cilat janë aplikuar gjerësisht për ndarje tualet, ndarje zyre, mobilje, kabinetin e kuzhinës, dollap rrobash, countertop, dritare, dyer, lëkurë rreshtim mur, tavan, i përshtatshëm dyqan, sirtar, etj

Paketimi:
 
Përfundoi nga paleta druri ose sipas kërkesave të klientëve të veçantë.


Features: 

1.Resistant të zjarrit, ngrohje, ujë, scratches; anti-statike, i papërshkueshëm nga zëri
2.Durable, jo e lehtë për të shtrembëroj ose zbehet
mbrojtje 3.Environmental, jo toksike ose të rrezatojë substance shfaqën
4.Can të jetë vendosur, të krijojë estetike efektshëm.
5.Easy dhe i përshtatshëm për të hartuar dhe procesit
6.Varieties e ngjyrës dhe sipërfaqe e mbarimit mund të zgjidhen, të kënaqur preferuarat tuaja.
7.Easy për të pastruar, njollat mund të pastrohen me leckë të butë.
Çmimi 8.Favorable, ka përparësi konkurruese në krahasim me markave të tjera ndërkombëtare të famshme.

intruction:

1.Import letër me ngjyra dhe 100% rrëshirë fenolike e fletë laminat me presion të lartë gjithmonë do të ju shërbejë produkte me cilësi të lartë.

2.Finishied anë të ngopur letër dekorative në Melamine dhe letër kraft në fenolike, tharje dhe temperaturë të lartë dhe presioni;

3.Outstanding rezistencën ndaj konsumuarit, tempreature të lartë, të pista, tronditës, ndezjen e cigareve dhe flakë të hapur, veshin-rezistente, zjarri-rezistente, anti-statike, rezistente kimike;

material sipërfaqe 4.Decorative për të dy përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, e përdorur gjerësisht në dekorimin sipërfaqe prej dhomave, zyra, ndarje, ndarëse, kuzhina, sideboards, mobilje dhe tavolinë laboratorike në krye;

5.Easy të pastër, të lehtë të prerë, të lehtë për të buzë-mbuluar në makinë, healthiness dhe mbrojtjen e mjedisit

Të shërbimit tonë
hetim 1.Your në lidhje me produktin tonë dhe të çmimeve do të jetë përgjigjur brenda 24hours.
2. mostër të lirë janë në dispozicion.
3. Stafi i trajnuar mirë dhe me përvojë janë të përgjigjem të gjitha pyetje tuaja në gjuhën angleze të kursit. 

4. Sistemi i detajuar të kontrollit të cilësisë.

5. Bëni certifikatë doganore, sipas kërkesës së klientit.

6. Sigurimi trendet e industrisë produkt për të lira, të rekomandojë produkte dhe zgjidhje në bazë të situatës aktuale të klientëve.

7. Sigurimi i materialeve pa publicitare për shtypjen markën konsumatorëve dhe promovimin.
8 .. Marrëdhënia juaj të biznesit me ne do të jenë konfidenciale për ndonjë palë e tretë.
9. mirë pas shitjes shërbimi ofrohet, ju lutemi të kthehet në qoftë se ju shkoni pyetje.

10. Ne ofrojmë shërbime falas në Kinë për konsumatorët afatgjata, të tilla si hotele prenotim, udhëzon, ndihmën e blerjes, duke kontrolluar informacionin e kompanive të tjera, dhe në kërkim të shitësit të cilësisë të produkteve të tjera.

FAQ
Q1: A ka kompania juaj është një fabrikë apo kompani tregtare?
A1: Ne jemi fabrikë profesional, mund të ofrojnë produkt për ju me cilësi të qëndrueshme gjatë gjithë kohës.

Q2: Çfarë është termi pagesa?
A2: 30% e depozitave T / T në fillim, 70% të paguajnë bilancin para se të dërgesës. 100% pagesa e plotë në fillim për qëllim mostër.

Q3: Cilat janë metodat tuaja pagesës?
Q4: Ne pranojmë T / T, Alipay, L / C, PayPal me kartë krediti

Q4: Sa për koston e transportit detar?
A4: Ju lutem na këshilla adresën ose destinacioni juaj portit, ne do të zgjedhin rrugën më të mirë për transportin. Dhe ju them të buxhetit në bazë të sasisë.

Q5: Çfarë është moq?
A5: moq ynë është 1 kaci. No MOQ për qëllim mostër.

Ndonjë pyetje ju lutem mesazh ose thërrisni mua. Është kënaqësi për mua për të punuar me ju.

 
 na kontaktoni: Telefon: 0086-536-5605673; mail: joyseawf@126.com; Telefoni: 0.086-13395366556 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !