High Gloss UV MDF Sheet - China Weifang Joy Sea Trade

High Gloss UV MDF Sheet

Përshkrim i shkurtër:

(1) të Mbrojtura Film + Standard Export paletave Packaging. Më të shpejtë dhe më të sigurt për të ngarkuar atë poshtë, me më pak kosto e punës akuza, por më pak sasia në të njëjtën kohë.
(2) Film Mbrojtura + Loose Packaging. Mund të ngarkesës më shumë sasi në të njëjtën dërgesë, por të kushtojë më shumë akuza të punës për të ngarkuar atë.


Detail Product

Produkt Tags

Emri i produktit High Gloss UV MDF Sheet
madhësi 1220x2440mm (4'x8 ') 
Trashësia 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 12mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm
Toleranca Trashësia <+ - 0.2mm
Face / Back Melamine Paper
Ngjyra Melamine Paper 1.Wood Grain Ngjyra
të tilla si: panje, Sapele, pisha, hirit, mollë, ahu, qershi, dru tik, arre, wenge, lisi, sandale, etj 
2.Solid Ngjyra
të tilla si: të bardhë, gri, blu, jeshile, e zezë , e kuqe, portokalli, rozë, të verdhë, etj
3.Flower, magic, etc.Together more than 2000 colors(We can match the color according to your sample or photo.)
Duke u përballur Lloji Single-Përballë, Double-Përballë
Trajtim sipërfaqësor High Gloss UV llak
formal Emisioni E0, E1, E2
MDF Dendësia 700 kg / m3-900kg / m3
Bending forcë 23Mpa
paketim (1) të Mbrojtura Film + Standard Export paletave Packaging. Më të shpejtë dhe më të sigurt për të ngarkuar atë poshtë, me më pak kosto e punës akuza, por më pak sasia në të njëjtën kohë.
(2) Film Mbrojtura + Loose Packaging. Mund të ngarkesës më shumë sasi në të njëjtën dërgesë, por të kushtojë më shumë akuza të punës për të ngarkuar atë.
Kushtet e pagesës 30% T / depozitë T para prodhimin dhe bilancin kunder kopje të B / LL / C.
Koha e dërgimit Brenda 15 ditëve pas pranimit të depozitave apo origjinale L / C, në urdhërat sight.Urgent të negociohet.
Portin e dërgesës Qingdao Port ose port Lianyungang ose port Shanghai China. Nëse ju doni termin EXW / CIF / CNF vend të FOB, ju lutem specifikoni. nëse jo, çmimi FOB do të jenë cituar nën hetim.
Shërbime të tjera OEM, ODM, si dhe Building Materials Sourcing e Shërbimit janë në dispozicion.

 na kontaktoni: Telefon: 0086-536-5605673; mail: joyseawf@126.com; Telefoni: 0.086-13395366556 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !