dashuroj kompensatë përballur - China Weifang Joy Sea Trade

kompensatë dashuroj përball

Përshkrim i shkurtër:

1. Mobilje: mobilje pjatë, që jetojnë mobilje dhomë, mobilje dhoma gjumi, mobilje studim, mobilje për fëmijë, mobilje kuzhine
2. Tabelat dhe karrige: tavolinë, tavolina e studentëve dhe karrige, tavolina, tavolinë, tavolinë, tavolinë konference, tavolinë kompjuter
3. kategori dekorative : dekorimit të brendshëm, muraleve brendshme, korniza foto, foto artit, dhe peizazhit dekorative pikturë
4. kategori Zyra: tavolina stafit, kabinete kompjuterike, tavolinë para, kompania tabelat shtëpie
5. dyert e luajtshme: dyer të sheshtë, bordi ndarje
6. kategori të tjera: ekspozitë mobilje, mobilje shopping counter, qendrat tregtare ndarëse, zejtarisë


Detail Product

Produkt Tags

prodhim Weifang Joysea Tregtisë Co, Ltd
produkt Fancy rimeso kompensatë
madhësi 1220X2440MM, 915X1830MM
Trashësia 2-30mm
tolerancë +/- 0.3mm
materiali kryesor plep, ngjitës WBP
standarde lëshimit të formaldehidit E0, E1, E2
certifikatë ISO9001, ISO14001, American Carb
pagesë TT, L / C, në shikim, për klientin e rregullt, ne kemi kushte më të mira e pagesës.


kompensatëka qenë një nga produktet më të njohura dhe të besuar të ndërtimit të drurit për dekada të tëra. Prodhuar nga fletët e hollë e rimeso ndër-petëzuar dhe të lidhura nën nxehtësi dhe presion me ngjitëse të forta, panele kompensatë ketë stabilitet superiore dimensionale dhe një të shkëlqyer forca-të-peshë raport dhe janë shumë rezistente ndaj ndikimeve, kimike, dhe ndryshimet e temperaturës së mjedisit dhe lagështia . 

Aplikacion:

1. Mobilje: mobilje pjatë, që jetojnë mobilje dhomë, mobilje dhoma gjumi, mobilje studim, mobilje për fëmijë, mobilje kuzhine
2. Tabelat dhe karrige: tavolinë, tavolina e studentëve dhe karrige, tavolina, tavolinë, tavolinë, tavolinë konference, tavolinë kompjuter
3. kategori dekorative : dekorimit të brendshëm, muraleve brendshme, korniza foto, foto artit, dhe peizazhit dekorative pikturë
4. kategori Zyra: tavolina stafit, kabinete kompjuterike, tavolinë para, kompania tabelat shtëpie
5. dyert e luajtshme: dyer të sheshtë, bordi ndarje
6. kategori të tjera: ekspozitë mobilje, mobilje shopping counter, qendrat tregtare ndarëse, zejtarisë
 

Të shërbimit tonë

1.Your hetim në lidhje me produktin tonë dhe të çmimeve do të jetë përgjigjur brenda 24hours.

2. mostër të lirë janë në dispozicion.

3. Stafi i trajnuar mirë dhe me përvojë janë të përgjigjem të gjitha pyetje tuaja në gjuhën angleze të kursit.

4.Detailed sistemit të kontrollit të cilësisë.

5. Bëni certifikatë doganore, sipas kërkesës së klientit.

tendencat e industrisë 6.Provide produkt për të lira, të rekomandojë produkte dhe zgjidhje në bazë të situatës aktuale të klientëve.

7. Sigurimi i materialeve pa publicitare për shtypjen markën konsumatorëve dhe promovimin.

8 .. Marrëdhënia juaj të biznesit me ne do të jenë konfidenciale për ndonjë palë e tretë.

9. mirë pas shitjes shërbimi ofrohet, ju lutemi të kthehet në qoftë se ju shkoni pyetje.

10.We ofrojnë shërbime falas në Kinë për konsumatorët afatgjata, të tilla si hotele prenotim, udhëzon, ndihmën e blerjes, duke kontrolluar informacionin e kompanive të tjera, dhe në kërkim të shitësit të cilësisë të produkteve të tjera.

FAQ 
1, Çfarë është moq juaj?
Moq ynë është zakonisht enë 20ft ose enë 40ft

2, Çfarë është koha juaj e ofrimit?
Kohën e dorëzimit është zakonisht brenda 15days pas marrë depozitën tuaj.

3, design Customer dhe logo është në dispozicion?
Po, dizajn të konsumatorëve dhe logo është i mirëpritur dhe në dispozicion.

4, Cilat janë produktet tuaja kryesore?
Produktet tona kryesore janë kompensatë Pishave / Pisha LVL / Melamine Boards me materiale bazë E0, E1, E2 / MDF / Particle Board / Block Boards / HPL Plastifikuar Kolegjet / Kolegjet jap një lustër me të lartë paneleve shkëlqim akrilik / Boards papërshkueshëm nga uji / anti-zjarr / bordet poliestër rrëshirë përball bordet / letër veshi bordet dhe kështu me radhë.

5, A mostrat janë në dispozicion?
Po, mostra është i lirë dhe të ngarkuar mallrave do të mblidhen në anën tuaj. Dhe pasi që është konfirmuar, kjo ngarkues mund të hiqet nga të gjithë pagesa.

na kontaktoni: Telefon: 0086-536-5605673; mail: joyseawf@126.com; Telefoni: 0.086-13395366556 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !