фенси соочуваат иверица - Кина Weifang Радоста поморската трговија

фенси соочуваат иверица

Краток опис:

1. Мебел: мебел плоча, дневна соба мебел, спална соба мебел, мебел студија, детски мебел, кујнски мебел
2. Маси и столици: маса, студент маси и столици, клупи, биро, маса, конференциска маса, компјутер биро
3. Декоративни категории : внатрешна декорација, за внатрешни мурали, рамки за слики, уметнички слики, пејзаж декоративни сликарство
4. Канцеларијата категории: маси персонал, компјутерски кабинети, пред бирото, компанијата затворен билборди
5. Подвижна врати: рамен врата, оддел одбор
6. Други категории: изложба мебел, трговски контра мебел, трговски центри партиции, ракотворби


детали за производот

Тагови производ

производство Weifang Joysea трговија копродукции, ООД
производ Фенси дрво иверица
големина 1220X2440MM, 915X1830MM
дебелина 2-30mm
толеранција +/- 0.3mm
Главен материјал топола, WBP лепак
Стандардна порака формалдехид E0, Е1, Е2
Сертификат ISO9001, ISO14001, американски CARB
плаќање TT, L / C по видување, за редовни клиенти, имаме подобри услови за плаќање.


иверицае еден од најпрепознатливите и доверлив дрво градежни производи со децении. Изработени од тенки листови од крос-ламинат фурнир и врзани под топлина и притисок со силна лепила, иверица панели имаат супериорен димензионална стабилност и одличен сооднос на силата и тежината и се високо отпорна на удари, хемикалии, и промените во животната средина температура и влажност . 

примена:

1. Мебел: мебел плоча, дневна соба мебел, спална соба мебел, мебел студија, детски мебел, кујнски мебел
2. Маси и столици: маса, студент маси и столици, клупи, биро, маса, конференциска маса, компјутер биро
3. Декоративни категории : внатрешна декорација, за внатрешни мурали, рамки за слики, уметнички слики, пејзаж декоративни сликарство
4. Канцеларијата категории: маси персонал, компјутерски кабинети, пред бирото, компанијата затворен билборди
5. Подвижна врати: рамен врата, оддел одбор
6. Други категории: изложба мебел, трговски контра мебел, трговски центри партиции, ракотворби
 

Нашите услуги

1.Your истрага во врска со нашите производи и цените ќе бидат одговорени во 24hours.

2. Бесплатен примерок се достапни.

3. Добро обучен и искусен персонал да одговори на сите ваши прашања на англиски јазик се разбира.

4.Detailed систем за контрола на квалитет.

5. Направете сертификат царинење во согласност со барањата на клиентите.

трендови 6.Provide производ индустрија бесплатно, препорачуваат производи и решенија во согласност со фактичката состојба на клиентите.

7. Обезбедување на бесплатен публицитет материјали за печатење трговски марки на клиентите и промоција.

8 .. Вашиот бизнис односите со нас ќе бидат доверливи било која трета страна.

9. добар по продажба на услуги се нудат, Ве молиме да се вратам ако одите прашање.

10.We обезбедат бесплатни услуги во Кина во долгорочни клиенти, како што се хотели резервации, водичи, помош за купување, проверување на информациите на други компании, и во потрага по квалитет продавачи на други производи.

Најчесто поставувани прашања 
1, Која е вашата MOQ?
Нашите MOQ е обично 20ft сад или 40ft контејнер

2, Што е вашето време за испорака?
Време на испорака е обично во рок од 15days по добиени вашиот депозит.

3, дизајн и логото на клиентите е на располагање?
Да, дизајн и логото на клиентите е добредојден и на располагање.

4, Кои се вашите главни производи?
Our main products are Pine Plywood / Pine LVL / Melamine Boards with core materials E0,E1,E2/ MDF / Particle Board / Block Boards / HPL Laminate Panels/ Veneer Panels with High Glossy Acrylic Panels / Waterproof Boards / Anti-fire Boards/ Polyester resin faced boards / paper overlaid boards and so on.

5, Дали примероци се достапни?
Да, примерокот е бесплатно и товарни набој ќе бидат собрани во вашата земја. И по цел е потврдена, овој полнач може да биде симната од целиот исплата.

контактирајте со нас: Телефон: 0086-536-5605673; mail: joyseawf@126.com; Телефон: 0086-13395366556 


  • Претходно:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Online Chat !