Контактирајте не

Weifang Радоста Море трговија копродукции, ООД

адреса

Соба 710, зграда Инкубаторот
, Binhai зона, Weifang Сити, Шандонг

Е-пошта

joyseawf@126.com

телефон

0086-13395366556
0086-536-5605673

часа

Понеделник-сабота 9ч за да се 6 часот попладне
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !